LASEROWE USUWANIE TATUAŻU

Bezpieczny zabieg na sprzęcie najwyższej jakości, przeprowadzany przez wykwalifikowanego operatora!

Czytaj dalej ▶

MTP' 2018

Jedyne takie studio w Poznaniu! Wpadnij na nasze stoisko i zobacz dlaczego ;)

Czytaj dalej ▶

SPRAWDŹ GALERIĘ

Jeśli klienci są zadowoleni z pracy naszej i naszych tatuatorów to my również jesteśmy zadowoleni!

Czytaj dalej ▶

HANDPOKE

Handpoke to zdecydowanie powrót do korzeni tatuażu – polega na przelewaniu projektu na skórę bez prądu, wyłącznie przy użyciu ręcznych technik. Od teraz możecie zapisać się u nas na dziarki robione metodą HANDPOKE w stylu IGNORANT TATTOO.

Czytaj dalej ▶

WEGAŃSKI TATUAŻ?

Wiele osób zastanawia się gdzie w Poznaniu można wykonać wegański tatuaż. Często dostajemy pytania związane z tą tematyką. Pytacie głównie o to, czy używamy wegańskich tuszy – nasza odpowiedź oczywiście jest twierdząca. Co do vege-tatuażu, mamy jednak do powiedzenia ciut więcej.

Czytaj dalej ▶

AUTOKLAW

Bezpieczeństwo klientów jest najważniejsze – stawiamy na AUTOKLAW! Jednym z najczęściej stosowanych i zarazem najlepszych sposobów sterylizacji jest metoda przeprowadzona z użyciem autoklawu.

Czytaj dalej ▶

...I DLACZEGO TAK DROGO?

Wiele osób zadaje pytanie “dlaczego tatuaż jest taki drogi?”. Odpowiedzialnych za to jest wiele czynników. Zacznijmy więc od części humorystycznej, z której naukami możecie zapoznać się przy użyciu powyższych zdjęć oraz w całej reszcie tego oto tekstu

Czytaj dalej ▶

PRZYGOTOWANIE DO SESJI

Jak przygotować skórę na tatuaż? Czego unikać a o co zadbać przed wykonaniem tatuażu? Odpowiadamy na najważniejsze pytania zadawane przed wykonaniem pierwszego tatuażu. Przeczytaj, nie stresuj się i baw sie dobrze!

Czytaj dalej ▶

JAK DBAĆ O TATUAŻ?

Jak postępować po zabiegu wykonania tatuażu -czyli instrukcja obsługi nowego wzoru. Prezentujemy wszystko co musisz wiedzieć aby cieszyć się doskonale zagojonym tatuażem.

Czytaj dalej ▶

HISTORIA TATUAŻU

Tatuaż w założeniu pierwotnym był elementem rytualnym oraz kulturowym. Nie każdy mógł być dumnym posiadaczem takiej ozdoby. W wielu kulturach przywilej ten zarezerwowany był dla konkretnej grupy społecznej...

Czytaj dalej ▶

BIOTATUAŻ - TAK CZY NIE?

Biotatuaż (definicja) - tatuaż tymczasowy, deklarowany czas jego widoczności na skórze wynosi 2-5 lat. Wykonywany jest często w salonach kosmetycznych, przy użyciu specjalistycznych barwników do makijażu permanentnego.

Czytaj dalej ▶

JAK POWSTAJE TATUAŻ?

Jeśli ciekawi cię jak wygląda proces wykonywania tatuażu krok po kroku, to artykuł dla Ciebie. Przedstawiamy fotorelację z tattoo-sesji. Obserwujcie nas na facebooku - niebawem pojawi się również film z sesji

Czytaj dalej ▶

OBJAWY WYSTĘPUJĄCE PO TATUAŻU

Występujące reakcje skóry po wykonaniu tatuażu. Nowo wykonany tatuaż może czasem przyprawić o ból głowy, zwłaszcza jeśli zobaczymy u siebie niespodziewane objawy. Poniżej prezentujemy reakcje skórne, które należą do normalnych i nie trzeba się ich bać.

Czytaj dalej ▶

HIGIENA W STUDIO TATUAŻU

Higiena w studio tatuażu. Jak powinno wyglądać w studio tatuażu? Po czym poznamy, że studio jest bezpieczne? Posiadamy AUTOKLAW - czyli, po pierwsze sterylność!

Czytaj dalej ▶

CO SIĘ DZIEJE PO SESJI?

Pierwsze chwile po wykonaniu tatuażu. Jak reaguje skóra i organizm na wykonanie tatuażu? Jakie objawy towarzyszą nam chwilę po zabiegu?

Czytaj dalej ▶

PO CZYM POZNAĆ DOBRE STUDIO

Na co zwrócić uwagę przed wyborem studio tatuażu? Po czym poznać dobry salon tatuażu?

Czytaj dalej ▶

ODWIEDŹ NAS KONIECZNIE!

Koniecznie odwiedź nasz fanpage na Facebooku - codziennie nowa dawka tatuaży, wolne projekty do wzięcia. Relacje z konwentów oraz z życia studio - dołącz do nas :)

Czytaj dalej ▶