wegański tatuaż cena

AUTOKLAW - 100% sterylka!

Bezpieczeństwo klientów jest najważniejsze – stawiamy na AUTOKLAW!

Jednym z najczęściej stosowanych i zarazem najlepszych sposobów sterylizacji jest metoda przeprowadzona z użyciem autoklawu. Autoklaw jest powszechnie stosowany w medycynie – używa się go do sterylizacji narzędzi chirurgicznych, środków farmaceutycznych, odzieży oraz wielu innych artykułów.

Sterylizacja jest procesem eliminacji wszelkich form drobnoustrojów. Eliminuje ona wszystko od form wegetatywnych bakterii i grzybów skończywszy na endosporach, zarodnikach grzybów i wirusach.

W procesie wyjaławiania otrzymuje się materiał wolny od wszelkich form żywych z prawdopodobieństwem przeżycia mikroorganizmów jak 1 do 1 000 000. Stan sterylności z takim prawdopodobieństwem określany jest jako "poziom bezpiecznie sterylny" i jest jednoznaczny, tzn. przedmiot jest sterylny albo nie sterylny.

Dezynfekcja - proces niszczenia lub ograniczania liczby mikroorganizmów, gdzie następuje wyłącznie zabicie form wegetatywnych. Stosowana przed sterylizacją w celu zapewnienia dodatkowego bezpieczeństwa i wyższego stopnia czystości. Sama dezynfekcja nie powoduje uzyskania sterylności, a narzędzia, które przeszły wyłącznie dezynfekcję nie nadają się do użytku m.in. przy zabiegach naruszających strukturę skóry. Dlatego jeśli widzisz w studio tatuażu akcesoria wielorazowego użytku wyciągane z kąpieli bądź myjki ultradźwiękowej - uciekaj jak najdalej!

Wszystkie materiały wielorazowego użytku traktujemy z najwyższą starannością. Jak już wspominaliśmy - bezpieczeństwo i higiena są u nas priorytetem dlatego sterylizujemy wszelkie akcesoria takie jak:

▶ szczypce do piercingu
▶ rurki do piercingu
▶ kolczyki, biżuterię do piercingu
▶ pakiety (patyczki higieniczne, gaziki itp)
▶ gryfy do tatuażu
▶ dzioby do tatuażu
▶ wszelkie materiały sterylne zakupione w sklepie przy których mamy wątpliwości co do sposobu przechowywania, magazynowania czy podejrzenia uszkodzenia w transporcie

U nas nie ma miejsca na przypadki – wszystko musi być całkowicie sterylne i bezpieczne zarówno dla klientów jak i dla nas!

autoklaw sterylizacja tatuaż poznań

autoklaw sterylizacja tatuaż poznań

autoklaw sterylizacja tatuaż poznań
wegański tatuaż poznań