wegański tatuaż cena

HANDPOKE - ręcznie robione!

Do naszej ekipy dołącza Nieczysty 😇 nowy człowiek i nowa opcja w naszym studio 😷✊ Od teraz możecie zapisać się do niego na dziarki robione metodą HANDPOKE w stylu IGNORANT TATTOO. Wolne projekty przedstawiamy na foto 🎨 Handpoke to zdecydowanie powrót do korzeni tatuażu – polega na przelewaniu projektu na skórę bez prądu, wyłącznie przy użyciu ręcznych technik 👐

Wiele osób twierdzi, że metoda handpoke jest mniej bolesna niż tatuowanie z użyciem maszynki – ale jak wiadomo nie od dziś, wszystkie odczucia i opinie są indywidualne 😎 Jedno co jest w tym wypadku pewne, to to, że metoda ta jest odpowiednia dla osób, które mają pewnego rodzaju lęki przed maszynką do tatuażu np. jej dźwięk powoduje u nich dyskomfort przez kojarzenie go ze zwykle nieprzyjemnymi doznaniami u stomatologa.

Oprócz tego technika ta jest niezwykle popularna i decyduje się na nią wiele osób, w przeważającym procencie są to osoby które mają już tatuaże a chcą na własnej skórze sprawdzić jaka jest różnica między maszyną a ręczną robotą.

Handpoke daje nam możliwość utożsamienia się z ludźmi tatuującymi się kilkadziesiąt lat temu, poczucia niepowtarzalnego klimatu tatuażu dawnych lat. Tatuaż jaki powstaje przy użyciu tej metody, to bardzo indywidualna i personalna sztuka – jesteś tylko Ty, tusz i tatuator – nie ma prądu, maszynek i nowoczesności.

W tatuażu wykonanym metodą handpoke nie ma miejsca na przypadki – każda kropeczka została dokładnie przemyślana i znajduje się tam gdzie tatuator chciał ją postawić. Handpoke ma pewien charakterystyczny rodzaj “kreski” ze względu na to, że składa się ona z kropeczek od razu wiadomo, że wzór został przeniesiony na skórę tą metodą. Bezsprzecznie jest to dobry wybór dla osób, które chcą posiadać mały tatuaż z duszą, ręcznie wykonany i odróżniający się od reszty cieniem dawnych lat.

Handpoke jest metodą tak samo bezpieczną jak wykonywanie tatuażu z użyciem maszynki. Przynajmniej w naszym studio, w garażu u kolegi raczej odpada 😎 Przypominamy, że naszym nieocenionym pomocnikiem w zachowaniu sterylności w studio jest autoklaw – możecie go pozdrowić, żeby nie czuł się niedoceniany – w końcu to on wykonuje sporą robotę aby sterylność była z najwyższej półki.
handpoke poznań

handpoke poznań

handpoke poznań
wegański tatuaż poznań