LASEROWE USUWANIE TATUAŻU POZNAŃ

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZ GABINET LASEROWEGO USUWANIA TATUAŻU?


Na tatuażach znamy się doskonale. Znamy je na wylot i w każdym calu. Umiemy je perfekcyjnie wykonywać i jednocześnie umiemy skutecznie usuwać te, których chcecie się pozbyć! 🤪😎😲

Nie idź na zabieg laserowego usuwania do kosmetyczki czy przydrożnej kanciapy 😬😬😬 zaufaj profesjonalistom z dużym doświadczeniem a gabinety medycyny estetycznej i salony kosmetyczne zostaw na inne okazje!!!

Nasz gabinet laserowego usuwania tatuażu znajduje się w studio Propaganda Tattoo&Piercing na ulicy Głogowskiej 141 w Poznaniu.

Wpadnij na darmową konsultację i sprawdź jak możemy cię naprawić! Na wszystko znajdzie się rada 💣🔥

U nas możesz między innymi usunąć tatuaż laserowo, rozjaśnić tatuaż pod cover lub wykonać rozjaśnianie w pakiecie z coverem...

laserowe usuwanie tatuażu poznańlaserowe usuwanie tatuażu poznań

PRZEDE WSZYSTKIM LICZY SIĘ PROFESJONALIZM

USUWANIE TATUAŻU OD A DO ZET


Nie taki diabeł straszny jak go malują... a potem usuwają ☺️ serdecznie zapraszamy na konsultację w sprawie laserowego usuwania tatuażu - znajdziemy radę na każdy problem 😎 trafiając na naszą stronę, niewątpliwie trafiasz w odpowiednie miejsce. Jeśli masz jakiekolwiek obawy związane z zabiegiem bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy ci na każdym etapie usuwania tatuażu.

😎 Pamiętaj, że korzystając z naszych usług oddajesz się w ręce profesjonalistów, w związku z czym zapewniamy ci fachową opiekę przed, po i w trakcie zabiegu 😁🤣 jako jedyni w Poznaniu stosujemy specjalnie opracowaną, autorską technikę opatrywania i zabezpieczenia miejsca pozabiegowego, co niebywale podnosi komfort i przyspiesza gojenie ☺️🤗


LASEROWE USUWANIE TATUAŻU

BEZPIECZNY ZABIEG W STUDIO - O ZABIEGU I O LASERZE!

Pracujemy na bezpiecznym i efektywnym sprzęcie - Laser Q-Switch Nd:YAG


Zabieg z użyciem lasera neodymowo-yagowego z technologią Q-switch to obecnie najbezpieczniejsza i dająca bardzo dobre efekty końcowe, metoda usuwania i rozjaśniania tatuaży. W odróżnieniu od dotychczasowych metod, laserowe usuwanie tatuażu nie pozostawia po sobie blizn ani trwałych uszkodzeń skóry.

Jednym z niewielu ubocznych skutków pozabiegowych mogą być czasowe przebarwienia skóry, które najczęściej ustępują samoistnie. Po za tym możemy spotkać się z delikatną opuchlizną i niewielkimi zaczerwieniami, po których w przeciągu kilku dni nie pozostają żadne ślady. Wstępne przygotowanie do zabiegu należy przeprowadzić już wcześniej. Zanim pojawimy się w gabinecie należy pamiętać, że skóra do zabiegu musi być czysta (umyta ciepłą wodą z szarym mydłem) i pozbawiona owłosienia. W miejscu poddawanym zabiegowi nie wolno używać żadnych kosmetyków. Na 2-3 tygodnie przez zabiegiem nie wolno się opalać ani korzystać z solarium, ponieważ ciemna skóra może ulec odbarwieniu a sam zabieg będzie mniej skuteczny.

Koniecznie trzeba zapoznać się też z listą przeciwwskazań aby uniknąć niemiłych a czasami nawet niebezpiecznych dla zdrowia niespodzianek, w trakcie i po zabiegu. Podczas samego zabiegu może być odczuwalne lekkie pieczenie, niezalecane jest jednak stosowanie środków znieczulających, chociaż osoby z bardzo niskim progiem bólu (ciekawe, jak wcześniej wytrzymały robienie tatuażu, który teraz chcą usunąć?) w porozumieniu z osobą wykonującą zabieg, mogą na ok 1-2 godziny przed zabiegiem zastosować maść znieczulającą (zawierającą np. lidokainę). Niemniej z takimi preparatami należy postępować bardzo ostrożnie!

Czasami w przypadku zbyt płytko wprowadzonego tuszu, podskórne mikroeksplozje mogą uszkadzać naskórek, w związku z czym mogą powstawać ranki, z których będzie wydostawać się krew i osocze. Nie są to rozległe uszkodzenia, ale należy zadbać o ich właściwą pielęgnację gdyż zaniedbania mogą być przyczyną różnych infekcji i wydłużać okres gojenia, a sam zabieg może nie przynieść oczekiwanych rezultatów.

W celu uzyskania zadowalających efektów cały proces laserowego usuwania tatuażu musi być kilkakrotnie powtórzony. Pomiędzy kolejnymi zabiegami należy zrobić co najmniej 6-8 tygodni przerwy potrzebnej na regenerację organizmu. Dłuższe przerwy między zabiegami nie powodują żadnych negatywnych skutków ani tym bardziej cofania się całego procesu laserowego usuwania tatuażu. Skuteczne usunięcie tatuażu wymaga przeprowadzenia od kilku do kilkunastu zabiegów (średnio 4-9 zabiegów). Jest to zależne od rodzaju tatuażu, gęstości i koloru pigmentu, głębokości, na której znajduje się barwnik, miejsca na ciele, rodzaju skóry, wieku tatuażu i indywidualnej reakcji każdego organizmu na działanie lasera. Z tych powodów niekiedy usunięcie tatuażu staje się dużym wyzwaniem i wymaga większej ilości zabiegów, a w skrajnych przypadkach całkowite zlikwidowanie tatuażu może okazać się wręcz niemożliwe.

Zwykle łatwiej jest usunąć tatuaż profesjonalny, ponieważ barwnik znajduje się na tej samej głębokości. Natomiast tatuaż amatorski wykonywany jest najczęściej za pomocą barwników zawierających cząsteczki różnego pochodzenia i wprowadzany pod skórę na różnej głębokość. A to może sprawiać pewne problemy wydłużające cały proces usuwania tatuażu.

Jeśli planujemy wykonanie covera czyli chcemy przykryć stary wzór nowym, a zabieg ma na celu jedynie rozjaśnienie poprzedniego wzoru wystarczy zazwyczaj od 1 do 3 zabiegów. Nowy tatuaż będzie można wykonać w miejscu, gdzie stary wzór został rozjaśniony, po upływie około 3 miesięcy od daty ostatniego zabiegu rozjaśniającego. Rozjaśnienie leserem starego tatuażu daje tatuatorowi o wiele większe możliwości przy tworzeniu w tym miejscu nowego wzoru.

Odstęp między kolejnymi zabiegami powinien wynosić około 6 tygodni. W czasie tej przerwy organizm najintensywniej wchłania i metabolizuje rozbite wiązką lasera drobinki tuszu. Objawia się to stopniowym rozjaśnianiem wzoru. W pierwszej kolejności zanika barwnik umieszczony najpłycej, natomiast usuniecie tuszu znajdującego się bardzo głęboko trwa o wiele dłużej i nie zawsze jest możliwe do zrealizowania. Najtrudniejsze do usunięcia są jasne kolory i odcienie takie jak błękitny, seledynowy pomarańczowy, żółty czy różowy. Natomiast biały pigment jest w zasadzie nieusuwalny gdyż światło lasera praktycznie go nie „widzi”.

Bez względu na wszystko laserowe usuwanie tatuażu jest w chwili obecnej najskuteczniejszą i najmniej inwazyjną metodą, na pozbycie się niechcianego wzoru. Warto jednak zwrócić uwagę, że sam proces usuwania tatuażu jest mocno rozłożony w czasie a jego koszt jest niewspółmiernie wyższy od kosztu wykonania tatuażu, który chcemy usunąć. Lepiej więc od razu wykonać swój wymarzony tatuaż w renomowanym studio niż później tracić czas i pieniądze na usuwanie tatuażu wykonanego tanio ale za to byle jak i byle gdzie. Zawsze lepiej zapobiegać, ale jeśli już nosimy na skórze dzieło wątpliwej jakości czy innego „buraka” to jedynym bezpiecznym i najskuteczniejszym sposobem na jego pozbycie się jest usunięcie go przy użyciu lasera Nd:YAG Q-switch.
laserowe usuwanie tatuażu poznań

laserowe usuwanie tatuażu poznań

laserowe usuwanie tatuażu poznań

laserowe usuwanie tatuażu poznań

laserowe usuwanie tatuażu poznań
GALERIA ZDJĘĆ - STUDIO TATUAŻU POZNAŃ

GABINET LASEROWEGO USUWANIA TATUAŻU


laserowe usuwanie tatuażu poznań

LASEROWE USUWANIE TATUAŻU

POZNAŃ

by JACK VADER

laserowe usuwanie tatuażu poznań

LASEROWE USUWANIE TATUAŻU

POZNAŃ

by JACK VADER

laserowe usuwanie tatuażu poznań

LASEROWE USUWANIE TATUAŻU

POZNAŃ

by JACK VADER

laserowe usuwanie tatuażu poznań

LASEROWE USUWANIE TATUAŻU

POZNAŃ

by JACK VADER

laserowe usuwanie tatuażu poznań

LASEROWE USUWANIE TATUAŻU

POZNAŃ

by JACK VADER

laserowe usuwanie tatuażu poznań

LASEROWE USUWANIE TATUAŻU

POZNAŃ

by JACK VADER

laserowe usuwanie tatuażu poznań

LASEROWE USUWANIE TATUAŻU

POZNAŃ

by JACK VADER

laserowe usuwanie tatuażu poznań

LASEROWE USUWANIE TATUAŻU

POZNAŃ

by JACK VADER


WAŻNE INORMACJE DLA KLIENTÓW

LASEROWE USUWANIE TATUAŻU POZNAŃlaserowe usuwanie tatatuażu poznań

PRZED LASEROWYM USUWANIEM TATUAŻU

ZAPRASZAMY NA KONSULTACJĘ

POZNAŃ, GŁOGOWSKA 141 / TEL 790-322-777
laserowe usuwanie tatatuażu poznań